Logo Gmina Łambinowice

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łambinowicach

Zadania realizowane w ramach projektu

Logotyp

Projekt
AKTYWNI, KREATYWNI, KOMPETENTNI
współfinansowany ze środków RPO WO

więcej

Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klas IV-VI

Mając na względzie zmniejszającą się ogólną aktywność ruchową dzieci i młodzieży, związaną z rozwojem cywilizacyjnym, prowadzone są różnorodne działania przeciwdziałające tej tendencji.

więcej

Warsztaty przedsiębiorczości „Klucz do sukcesu”

Na warsztaty uczęszcza 10 uczniów: 3 chłopców i 7 dziewczynek z klas IV, V i VI.  Zajęcia odbywają się w środy.

Do tej pory uczniowie zapoznali się z historią pieniądza aż do czasów współczesnych. Dowiedzieli  się, czym jest bank i jakie usługi świadczy. Wykonali karty depozytowe według własnego projektu oraz odwiedzili Bank Spółdzielczy w Łambinowicach.

więcej

Zajęcia przyrodniczo-techniczne „Magia nauki”

Zajęcia przyrodniczo-techniczne „Magia nauki” realizowane są w PSP w Łambinowicach w ramach projektu „Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni”. Przeznaczone są dla uczniów klasy 1.

Celem zajęć jest rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczo-technicznych u dzieci, a także kształcenie umiejętności abstrakcyjnego myślenia i logicznego rozumowania.

więcej

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze prowadzone w klasie 2 „C” w ramach projektu „Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni” bazują na związkach treści matematycznych i przyrodniczych.

więcej

Zajęcia przyrodnicze "Obserwuję, badam, poznaję swoje ciało i dbam o nie"

Na zajęciach poznajemy budowę ciała człowieka i jego funkcjonowanie. Analizujemy czynności życiowe. Rozpoczęliśmy od odżywiania. Poznaliśmy już budowę i działanie układu pokarmowego. Dowiedzieliśmy się jak się zdrowo odżywiać, które pokarmy są cenne dla prawidłowego działania i zdrowia naszego organizmu, a których należy się wystrzegać.

więcej

Zajęcia techniczne dla uczniów klas I-III "Z techniką za pan brat"

Zajęcia techniczne dla uczniów klas I-III ,, Z techniką za pan brat” realizowane w ramach projektu ,,Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni” mają za zadania zbliżenie dzieci do otaczającej ich rzeczywistości w oparciu o wykonywanie prostych przedmiotów użytkowych.
więcej

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze gr 1 i 2

W ramach Projektu „Jesteśmy aktywni, kreatywni, kompetentni” uczniowie klasy II a uczestniczą w zajęciach rozwijających zainteresowania matematyczno-przyrodnicze. Na zajęciach tych mają możliwość rozwijania swoich umiejętności matematycznych i przyrodniczych w trakcie rozwiązywania rozmaitych zadań.
więcej

Zajęcia matematyczno - przyrodnicze kl. II b

Zajęcia matematyczno – przyrodnicze są okazją do odkrywania otaczającego świata. Łączą w sobie zdobywanie wiedzy i umiejętności przy świetnej zabawie.
więcej

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla uczniów klas I – „Możesz więcej”

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów klas I są organizowane w sposób niestereotypowy, z zachowaniem dużej swobody, często mają charakter zabawowy.
więcej

Zajęcia gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej

Zajęcia gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej przeznaczone są dla uczniów z klasy pierwszej. W trakcie zajęć uczniowie korzystają z różnorodnych przyrządów i przyborów np. skakanek, piłek do ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i korekcyjnych, piłek lekarskich, lasek, woreczków, kół ringo itp..
więcej

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Tomasz Karpiński</strong></p>

Tomasz Karpiński

Przyjęcia interesantów:
pon. 13:00 - 16:00
śr. 14:00 - 16:00

Urząd Gminy w Łambinowicach

ul. Gen. Zawadzkiego 29
48-316 Łambinowice
tel.: 77 4311 300
fax: 77 4311 346
e-mail: ug@lambinowice.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.